Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konsultacje nauczycieli

Lp. 

 Imię 

Nazwisko  

Dzień              

Godzina  

1

Adam 

Bartoszewicz  

 wtorek 

8:50-9:50 

2

Patrycja  

Bawej - Banasiak  

wtorek

11.50-12.35 

3

Lucyna 

Bejm  

 Wtorek  

13.45 - 14.30 

4

Katarzyna 

Benedysiuk-Gołębiewska 

 Czwartek 

15:30-16:15 

5

Magdalena 

Białokozowicz  

 Piątek  

10.50-11.50 

6

Rafał 

Bronecki 

 piątek 

17.00 -17.45

7

Joanna 

Brzozowska  

 Wtorek 

10.50-11.50 

8

Aleksander 

Ciwoniuk  

  

 

9

Sylwia 

Czech  

 wtorek 

9.5-10.35

10

Dorota 

Cywoniuk  

 Wtorek 

12.50-13.35
11

Anna  

Choruży 

 poniedziałek 

 8.55-9.40

12

Izabela 

Danilewska 

 poniedziałek 

9.50-10.35

13

Beata 

Dargiewicz 

Piątek 

14:00-15:00 

14

Iwona  

Fedyk 

 Środa 

 11.50 -12.50 

15

Urszula 

Figiel  

 poniedziałek 

12.00-13.00 

16

Maria 

Gierasimiuk 

  

 

17

Emilia 

Grabowska 

 czwartek  

7:00-7:45  s.04 

18

Anna 

Hibl 

 Piątek 

10-50-11:50 

19

Ewa 

Janczarska 

 poniedziałek 

8.00 - 8.45 

20

Justyna 

Jezierska 

 wtorek 

15.30-16.15

21

Henryka 

Kaczyńska 

 wtorek 

8:00-8:45 

22

Ewa 

Karpacz 

 czwartek 

13,50-14,35  sala 3 

23

Joanna 

Kasperuk 

 wtorek 

15.30 - 16.15 gab. logop. 

24

Katarzyna 

Kondratowicz 

 środa 

14.40- 15.25 

25

Małgorzata 

Kossakowska 

 wtorek 

15.30 – 16.15 sala 02

26

Agnieszka  

Kowalewska  

 poniedziałek  

10:40-11:40 

27

Łukasz 

Kruszewski 

Środa  

12.50-13.35  

28

Katarzyna 

Kudzinowska 

piątek 

8.45-9.45 

29

Magdalena 

Maksiewicz  

 Czwartek 

11.50-12.35

30

Jadwiga 

Minkowska  

 Poniedziałek 

14.40 - 15.25 sala 2 

31

Dorota 

Moniuszko-Puczyńska 

 Poniedziałek 

15.30 - 16.15 

32

Robert  

Nazarkiewicz 

 Wtorek 

17.15-18.15 

33

Barbara 

Nowicka 

 Poniedziałek 

15.00-15.45 

34

Alina 

Pieszko 

 czwartek 

12.50-13.35 s.9 

35

Edyta 

Pogorzelska 

 piątek

10.50-11.35

36

Agnieszka 

Polak 

 środa 

14:40-15:25, sala 13 

37

Wojciech 

Poznański 

 środa 

15.30-16.15

38

Katarzyna 

Radziwońska  

 Wtorek  

17.00 -17.45

39

Tadeusz 

Rutkowski  

 wtorek 

10.50-11.35

40

Katarzyna 

Rybnik-Mojsiejuk  

 wtorek 

15.30-16.15

41

Joanna  

Sobolewska  

  3 czwartek (raz w miesiącu) 

14.40-15.25 s.01 

42

Bożena 

Sobolewska  

 czwartek 

17.00 -17.45

43

Anna 

Sosnowska  

 środa  

11:35-12:35 

44

Kamil 

Stanisławski  

 wtorek 

16:15-17.00

45

Małgorzata 

Szwabowicz  

wtorek 

14.40-15.25 sala 10 

46

Małgorzata 

Waszkiewicz  

 Poniedziałek 

11-50- 12.50 

47

Magdalena 

Wiśniewska - Waszkiewicz  

Poniedziałek 

11:00-12:00 

48

Beata 

Wilczewska-Rusel  

 czwartek 

13.50-14.35

49

Adam 

Wolański  

 piątek 

17.00 

50

Krzysztof 

Wolański  

 piątek 

7.00-8.00 

51

Sylwester 

Woś  

 poniedziałek 

 14:40 -15.25

52

Urszula 

Zajkowska 

 poniedziałek 

16.30 - 17.15 biblioteka 

53

Marcin  

Zbiczyński 

 czwartek 

13:35-14:35 

54

Jerzy 

Zielinko 

 środa 

14.40 - 15.25 sala1 

55

Monika 

Ziemiacka  

 poniedziałek 

15.30-16.15 s.13 

 

Data dodania: 2022-10-21 18:24:30
Data edycji: 2022-11-25 09:39:41
Ilość wyświetleń: 138

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook