Popis Koła Ludowego

Nasze szkolne Koło Ludowe wystąpiło dziś dla rodziców. Wreszcie i oni mogli podziwiać swoje pociechy występujące w pięknych nowych strojach. Wśród widzów obecny był też pan Adrian Łuckiewicz – Burmistrz Wasilkowa.

Zaczęło się od wejścia wiosennego gaiczka, obowiązkowo - pięknie przystrojonego, potem w programie były tańce podlaskie i kurpiowskie przeplatane wesołymi ludowymi piosenkami. Młodzi śpiewacy i tancerze wspaniale się zaprezentowali. W ogóle nie widać było po nich tremy. Na parkiecie zachowywali się jak profesjonalni wykonawcy. W dodatku miało się też wrażenie, że dzieci świetnie się przy tym bawią. Nic dziwnego, że ich występ nagrodzony został wielkimi brawami.

Po raz kolejny gratulujemy paniom: Urszuli Figiel, Katarzynie Benedysiuk-Gołębiewskiej i Patrycji Bawej, które są opiekunkami Koła Ludowego i autorkami jego sukcesu.

Data dodania: 2022-04-27 00:40:50
Data edycji: 2022-04-27 00:46:41