Święto Drzewa

Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny. Celem konkursu było kształtowanie proekologicznych zachowań oraz rozwijanie umiejętności plastycznych, kreatywności i wrażliwości estetycznej. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-VIII. Prace zostały ocenione w trzech kategoriach wiekowych: I-III, IV-VI i VII-VIII. Uczniowie wykonali piękne prace, wykorzystując różnorodne techniki plastyczne, surowce wtórne, dary naturalne.

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a najciekawsze prace zostały nagrodzone. Nagrody w konkursie ufundowane zostały ze środków Radu Rodziców oraz NPRCz.

Konkurs o drzewie bardzo dobrze wpisywał się w promocję czytelnictwa. W bibliotece szkolnej dostępny jest różnorodny księgozbiór dotyczący ekologii, z którego mogli korzystać uczestnicy konkursu, a wśród nagród znalazła się przepiękna książka „Drzewo”.

Data dodania: 2021-12-16 23:44:52
Data edycji: 2021-12-19 00:07:33