16-010 Wasilków
ul. Adama Mickiewicza 2

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych było wyjątkowym i pełnym wzruszeń wydarzeniem. Podczas ceremonii wręczono nagrody uczniom za ich osiągnięcia w licznych konkursach, doceniając ich zaangażowanie i ciężką pracę. Szczególne gratulacje otrzymali także uczniowie, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem, będące dowodem ich systematyczności i wysokich wyników w nauce.
Nie zapomniano również o osobach aktywnie działających w Samorządzie Uczniowskim – wręczono im nagrody za wkład w życie szkoły oraz inicjatywy podejmowane na rzecz społeczności uczniowskiej.
Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez klasy ósme, która była pięknym podsumowaniem wspólnie spędzonych lat. Występy dostarczyły wielu emocji, a także stały się symbolicznym pożegnaniem ze szkołą podstawową!



16-010 Wasilków
ul. Adama Mickiewicza 2